wyślij nam e-mail

biuro@gtd.pl

Blacharnia / Lakiernia

601 704 430

Serwis mechaniczny

601 704 435

Pomoc drogowa

501 167 617

Blacharstwo

Profesjonalne usługi blacharskie

Każdemu może zdarzyć się mała stłuczka – my wiemy to najlepiej! Nasi fachowi blacharze błyskawicznie ocenią i naprawią każdą szkodę.

Cenimy Twój czas i pieniądze, gwarantujemy kompleksową, najwyższej jakości usługę. Wysoki poziom naszej blacharni zawdzięczamy wykwalifikowanym pracownikom oraz specjalistycznemu sprzętowi- pracujemy na profesjonalnych ramach do napraw blacharskich firmy Car-O-Liner oraz komputerowym pomiarze karoserii Car-O-Tronic.

Spory remont, tuning, a może lekka renowacja? Czegokolwiek potrzebuje Twoje auto, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, abyś wyjechał z naszej blacharni zadowolony i dumny!

Skontaktuj się z nami

Lakiernictwo

Kompleksowe lakiernictwo karoserii

U nas w mig pozbędziesz się niedoskonałości lakierniczych- od drobnej rysy do kompletnej zmiany koloru!

Idealny lakiernik ma wiedzę i doświadczenie. Wie, jak istotny jest odpowiedni kolor, a swoją pracę wykonuje szybko i perfekcyjnie. Dobrze, gdy do swojej pracy używa jedynie najwyższej jakości materiałów.

W GTD auto zdajemy sobie sprawę z Twoich potrzeb, dlatego zatrudniamy wysokiej klasy fachowców, pracujących w bezpyłowej kabinie LUTRO® Luft- und Trockentechnik GmbH. Kolor dobieramy komputerowo, za pomocą mieszalnika DuPont, nastęnie kolorujemy Twoje auto wodorozcieńczalnym lakierem najwyższej jakości.

Przy drobnych usterkach, Twoje, znów piękne, auto wraca do Ciebie w ciągu 48 godzin!

Skontaktuj się z nami

Mechanika

Zespół doświadczonych mechaników

Każdy wie, że samochód należy traktować jak wymagającą kobietę, dbać o piękny wygląd i pielęgnować bogate wnętrze.

Dopieszczone auto będzie służyło Ci wiernie przez długie lata. W GTD auto kochamy samochody i wiemy jak ważne są szczegóły. Kompleksowo dbamy o to, aby, w miarę używania, Twoje auto było wciąż idealnie sprawne i wyglądało estetycznie.

Potrzebujesz wymienić płyny, olej, filtry, układ napędowy lub zapłonowy? Nie czekaj, wpadnij do GTD auto. Sprawdzimy, czy wszystko gra i naprawimy co trzeba.

Wszystko przeprowadzimy szybko i sprawnie, a Ty, wracając z naszego warsztatu, poczujesz się, jakbyś wyjeżdżał prosto z salonu!

Skontaktuj się z nami

Likwidacja szkód

Likwidacja szkód

Miałeś wypadek? Dobrze wiemy, jakie to stresujące. Zadzwoń do GTD auto, a zapewnimy Ci pełne wsparcie merytoryczne i techniczne 24/7.

Nie martw się, przetransportujemy Twoje auto do naszego zakładu, dobierzemy najkorzystniejszą formę likwidacji szkody i wycenimy oraz skosztorysujemy ją za pomocą systemu Audatex.

W naszej siedzibie, w komfortowych warunkach i z pomocą specjalistów zgłosisz krzywdę i załatwisz wszelkie formalności. Bez tracenia Twojego czasu, stania w kolejkach oraz niepotrzebnych nerwów-to my wszystkim się zajmiemy.

Jeśli tylko będzie to możliwe naprawę rozliczymy bezgotówkowo z Twoim Towarzystwem Ubezpieczeń. Jakby tego było mało, dorzucimy na nią 3 lata gwarancji. Chcemy pomóc!

Skontaktuj się z nami

Usługi uzupełniające

Usługi uzupełniające

Jeśli szukasz dodatkowej usługi, dobrze trafiłeś. My także chcemy, aby Twoje auto było perfekcyjne. Chętnie pomożemy!

Musisz wymienić szyby? Serdecznie zapraszamy. Chcesz załadować klimatyzację? Dobrze trafiłeś- używamy w pełni automatycznego urządzenia do serwisowania klimatyzacji. Skontrolujemy oświetlenie wszystkich typów, przeprowadzimy fachową diagnostykę komputerową, sprawdzimy stan zawieszenia. Wszystko za pomocą profesjonalnego sprzętu marki Bosch.

Cokolwiek Cię dręczy, zadzwoń. Zobaczymy, co da się z tym zrobić. Dla nas Twoje bezpieczeństwo i zadowolenie to prawdziwy punkt honoru!

Skontaktuj się z nami

Flota samochodów zastępczych

Nowoczesna flota aut zastępczych

Twój samochód jest w naprawie a Ty potrzebujesz auta tu i teraz? Bez nerwów, posiadamy całą flotę aut zastępczych marki Toyota.

Kolizja to niemały problem, a Ty i tak masz już kupę spraw na głowie? W pełni to rozumiemy. Dlatego podczas naprawy Twojego auta, oferujemy Ci w zastępstwie wysokiej klasy, wygodną Toyotę. Teraz będziesz mógł spokojnie wykonywać swoje codzienne obowiązki, ciesząc się przy tym komfortem i bezpieczeństwem.

Niestety, mamy dla Ciebie złą wiadomość – przyjemność prowadzenia jednej z naszych Toyot nie potrwa zbyt długo. Nawet się nie obejrzysz, a Twoje auto będzie czekało naprawione i gotowe do drogi!

Skontaktuj się z nami